fbpx Weź udział w 4Developers Gdańsk - spotkaniu społeczności IT! | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Weź udział w 4Developers Gdańsk - spotkaniu społeczności IT!

4developers banerFestiwal IT 4Developers powraca do Gdańska w kolejnej edycji! Podczas konferencji będziemy mieli okazję zobaczyć się, wymienić doświadczeniami i poznać najnowsze trendy w dziedzinie technologii informatycznych.

- Porządna dawka wiedzy z zakresu IT - praktyczne wykłady od najlepszych specjalistów w kraju.
- Niezastąpiona atmosfera - spotkania z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, rozmowy o technologiach, biznesie i pasjach.
- Wymiana doświadczeń - możliwość nawiązania kontaktów biznesowych i poznania nowych ludzi z branży.
Będzie to świetna okazja, aby poznać najnowsze trendy w lokalnej społeczności IT i skorzystać z cennych wskazówek ekspertów.

Na scenie wystąpią między innymi:
  • Devlin Duldulao: Getting Started with Spring Boot Starter GraphQL and Apollo
  • Edwin Derks: The shapes and sizes of cloud-native applications
  • Agnieszka Cent: Event Sourcing dla nieprzekonanych - case study w oparciu o CosmosDb i Azure Service Bus
  • Paweł Piwosz: Orchestrate your IaC with class!
i wielu innych znakomitych prelegentów z branży IT.

Dołącz do wydarzenia ze zniżką!
​​
Chcesz dowiedzieć się co słychać w lokalnej społeczności IT, spotkać się z przedstawicielami innych dyscyplin i spróbować czegoś nowego? Już teraz skorzystaj z okazji, by wziąć udział w lokalnych edycjach 4Developers.

Kup bilet studencki za jedyne 100 PLN! Podczas rejestracji użyj kodu: STUDENT lub
skorzystaj z 15% zniżki na zakup pozostałych biletów: MORS_4DEV15

Więcej informacji o 4Developers znajdziesz na Facebooku, LinkedInTwitterze.

Radio MORS jest patronem medialnym wydarzenia.
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Karol Stachowicz
Treść wprowadzona przez: Karol Stachowicz