fbpx Spotkanie adaptacyjne dla studentów dziennikarstwa | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Spotkanie adaptacyjne dla studentów dziennikarstwa

spotkanie adaptacyjne banerRozpoczynasz studia na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna? Przyjdź na spotkanie adaptacyjne 29 września 2023 roku do Auli S207 na Wydziale Nauk Społecznych UG. O 10:00 zapraszamy studentów I roku licencjatu, a o 12:00 I roku MSU. Będzie tam też Radio MORS!

Podczas spotkania dowiesz się o działalności m.in. medialnych kół naukowych na Uniwersytecie Gdańskim, nie zabraknie więc także naszych przedstawicieli. Chcesz do nas dołączyć? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Mega Otwarci - tacy jesteśmy

Radio MORS, czyli Mega Otwarte Radio Studenckie, oraz Naukowe Koło Radiowców UG zapraszają wszystkich chętnych przed mikrofony! U nas możesz być reporterem, prezenterem informacji, prowadzącym autorskie audycje czy działać w dużych redakcyjnych projektach! Przeprowadzaj wywiady, twórz relacje z wydarzeń kulturalnych, odwiedzaj z mikrofonem imprezy sportowe, poprowadź najnowsze notowanie listy przebojów albo budź słuchaczy z kubkiem kawy w ręku w naszej porannej audycji Śniadanie w Radiu MORS. Nie widzisz siebie przy mikrofonie? Żaden problem – szukamy również osób do prowadzenia naszych social mediów, grafików czy PRowców. U nas można także zrealizować praktyki studenckie!

Zainteresowany/a? Przyjdź na spotkanie adaptacyjne 29 września i dowiedz się więcej!

Studiujesz coś innego? Nie ma problemu. Jesteśmy otwarci na studentów wszystkich kierunków! Napisz na mors@ug.edu.pl, w tytule wpisując NABÓR. Umówimy się na przesłuchanie i rozpoczniemy radiową przygodę!

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Karol Stachowicz
Treść wprowadzona przez: Karol Stachowicz