fbpx Koncert Zbyszka Adamka w Gdyni | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Koncert Zbyszka Adamka w Gdyni

Zbyszek Adamek koncert banerMuzyk wyruszył w trasę koncertową „Na nowo”, podczas której odwiedzi w sumie 11 miejscowości w całej Polsce. Jednym z miejsc, gdzie wystąpi będzie trójmiejskie Cafe Klaps.

Artysta opisuje swoją muzykę jako pop z elementami rocka i elektroniki. Zbyszek dał się poznać szerszej publiczności za sprawą wydanego w grudniu 2021 roku singla pt. „Maj”, który osiągnął już ponad półtora miliona odtworzeń w serwisach streamingowych i długo okupował czołowe miejsca playlist Spotify: Alternatywna Polska, Letni Chill oraz Majówka.

Na początku października Zbyszek wyruszył w ogólnopolską trasę koncertową, podczas której będzie promować swoją pierwszą w pełni solową płytę pt. „Na nowo”. Album będzie można kupić bezpośrednio od artysty po każdym z występów. Zbyszek zagra w formule solo act, bez towarzyszących mu na scenie innych muzyków. Koncerty odbędą się w starannie dobranych lokalizacjach odpowiadających klimatem piosenkom z płyty „Na nowo” oraz kameralnej formule występów. Jednym z miejsc, które odwiedzi Zbyszek będzie Cafe Klaps w Gdyni.

Koncert odbędzie się w niedzielę 15 października o godzinie 20. Wstęp wolny.

Jeśli w muzyce szukasz chwytliwych melodii oraz ciekawych tekstów w języku polskim, nie przegap koncertu Zbyszka Adamka.
Patronami medialnymi trasy koncertowej „Na nowo” są: Emuze.me, Echonet, WLKM.pl, DlaStudenta.pl, Netfan.pl oraz Strefa Music Art.
Patronem koncertu w Gdyni jest Radio MORS oraz portal informacyjny Trojmiasto.pl.

Linki do nagrań

Media społecznościowe: