fbpx Darmowe warsztaty improwizacji dla studentów UG | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Darmowe warsztaty improwizacji dla studentów UG

warsztaty improwizacji banerTo jest istne szaleństwo i prawdziwa odskocznia od trudów studiowania! Przyjdź na dzień otwarty 17 października na 17:30 do sali 41, w budynku ACK Alternator, na Wita Stwosza 58, sprawdź czy to dla Ciebie i zostań! Cotygodniowe warsztaty ze sztuki improwizacji na scenie są darmowe dla wszystkich chętnych studentów UG.

"Rozrywka i rozwój osobisty. Kreatywność, wystąpienia publiczne, praca w zespole i oswajanie wewnętrznego krytyka - to niektóre z tematów, nad którymi pracujemy za pomocą gier, scen i zadań wywodzących się z teatru improwizowanego.

Niezależnie, czy zajmujesz się sceną, biznesem czy ogniskiem domowym, znajdziesz w impro coś dla siebie. Boisz się? Świetnie, zapraszam do odkrywania, jakie talenty w nas drzemią.
Będziemy tworzyć improwizowane sceny z wykorzystaniem sugestii widowni, popełniać błędy, opowiadać historie, grać postaci poważne i absurdalne, a najwięcej będziemy się śmiać, powracając do spontaniczności, która być może została przytłumiona przez świat, w jakim żyjemy." - tłumaczy Małgorzata Różalska, prowadząca zajęcia.

Róża to improwizatorka, reżyserka (po Gdyńskiej Szkole Filmowej), fotografka (po ASP) i mgr kulturoznawstwa. Sztukę improwizacji zgłębia od liceum, od 15 lat prowadzi impro zajęcia na Uniwersytecie Gdańskim. Nauki pobierała od kilkudziesięciu nauczycielek i nauczycieli z całego świata. Uczyła, występowała i reżyserowała już w 19 krajach, od USA po Australię. Prowadzi podcast Kreatura, o impro i szeroko pojętej komedii.

• Chcesz rozpocząć przygodę z impro? Przyjdź na dzień otwarty.
  • Nie jest Ci obce impro i chcesz dołączyć do grupy zaawansowanej, kliknij w wydarzenie i sprawdź ofertę płatnych zajęć - także dla osób początkujących spoza UG.

Polecam osobiście,
Karol Stachowicz, redaktor naczelny Radia MORS