fbpx Przerażające zwierzątka | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Przerażające zwierzątka

Kadr z filmu Pięć koszmarnych nocyKino Helios w Galerii Metropolia w ostatni weekend października tradycyjnie zaprasza na straszne premiery. W tym roku na ekranach będą królować przerażające zwierzątka – niby miłe i bezbronne ale skrywające swoje mroczne wnętrze. Na ekrany wchodzi bardzo długo wyczekiwana ekranizacja historii krwiożerczych animatroników, a towarzyszy im zabójczy leniwiec.

Slotherhouse: Leniwa śmierć

Emily Young, studentka ostatniego roku, pragnie wygrać wybory na prezesa studenckiego bractwa. Chcąc zdobyć popularność adoptuje uroczego leniwca o imieniu Alfa, który ma stać się wyborczą maskotką. Wkrótce studencką społecznością wstrząsa seria makabrycznych morderstw. Krwawe ślady prowadzą do Alfy. Czy w sercu tak słodkiej istoty może kryć się żądza mordu?

Pięć koszmarnych nocy

Fani serii gier i książek „Five Nights at Freddy’s” bardzo długo czekali na tą ekranizację, bo studio Warner Bros już w 2015 r. informowało o planach jej produkcji. Ostatecznie producentem filmu „Pięć koszmarnych nocy” jest studio Blumhouse odpowiedzialne za takie tytuły jak: „M3GAN”, „Czarny telefon” i „Niewidzialny człowiek” .„Pięć koszmarnych nocy” to historia stróża nocnego, który rozpoczyna pracę w Freddy Fazbear's Pizza. Już pierwszej nocy, zdaje sobie sprawę, że ta praca u Freddy'ego nie będzie taka łatwa. Musi przetrwać noc i ustrzec się przed „animatronikami”. W filmie występują: Josh Hutcherson (“Igrzyska śmierci”), Elizabeth Lail (serial “Ty”), Piper Rubio , Kat Conner Sterling oraz Mary Stuart Masterson i Matthew Lillard.

Więcej o repertuarze kina Helios w Galerii Metropolia na stronie internetowej kina.

piątek, 27 października 2023 roku, 10:13