fbpx Trolle 3 | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Trolle 3

Kadr z filmu Trolle 3Grudzień rozpoczyna się w kinie Helios w Galerii Metropolia od jednej premiery. Będzie to trzecia część Trolli. Wizyta w kinie na tym filmie może być dobrym pomysłem na prezent mikołajkowy dla dzieci.

Trolle 3

Po dwóch filmach prawdziwej przyjaźni i flirtowania, Poppy i Mruk są teraz oficjalnie parą! Poppy odkrywa, że Mruk ma sekretną przeszłość. Był kiedyś częścią fenomenalnego boysbandu, BroZone, wraz ze swoimi czterema braćmi: Floydem, Johnem Dory, Sprucem i Clayem. Jednak BroZone rozpadł się, a Mruk od tamtej pory nie widział swoich braci. Mruk i Poppy wyruszają w pełną emocji podróż, aby zjednoczyć braci.

Więcej informacji o repertuarze kina Helios w Galerii Metropolia na stronie kina.

piątek, 1 grudnia 2023 roku, 15:15