fbpx Trzy premiery i przedpremiera | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Trzy premiery i przedpremiera

Kadr z filmu To właśnie miłośćKino Helios w Galerii Metropolia zaprasza w ten weekend na trzy premiery i jedną przedpremierę. Dla najmłodszych widzów kino proponuje Kicia Kocię pod choinkę. Starsi mogą wybrać czy wolą horror – Służka, czy chcą obejrzeć 20 lat po premierze na dużym ekranie świetną świąteczną komedię – To właśnie miłość. Wszyscy natomiast – zarówno starsi jak i młodsi mogą się wybrać na wyświetlany przedpremierowo film Wonka.

Kicia Kocia pod choinkę

Służka

Sam wraz ze swoich chłopakiem chce odnaleźć przyjaciółkę, która zostaje porwana przez tajemniczego demona. Aby ją uratować muszą zgłębić pradawne rytuały, które otwierają wrota do piekieł.

To właśnie miłość. 20 rocznica

Premier zakochujący się od pierwszego wejrzenia w jednej z pracownic swojego biura już w kilka chwil po wejściu do siedziby przy 10 Downing Street... Pisarz uciekający na południe Francji, aby wyleczyć złamane serce i odnajdujący nad brzegiem jeziora nową miłość... Zamężna kobieta podejrzewająca, że jej mąż wymyka jej się z rąk... Młoda mężatka błędnie interpretująca dystans jaki ma w stosunku do niej najlepszy przyjaciel jej męża... Uczeń pragnący zwrócić na siebie uwagę najbardziej nieosiągalnej dziewczyny w szkole... Owdowiały ojczym usiłujący nawiązać kontakt z synem, którego prawie nie zna... Szukająca miłości pracownica biura zauroczona swoim kolegą z pracy... Starzejący się "wszystko widziałem, ale mało z tego pamiętam" gwiazdor rocka pragnący na swój własny sposób, u zmierzchu kariery powrócić na scenę... Miłość powoduje w życiu każdego z nich chaos. Życie i miłość mieszkańców Londynu przeplata się i osiąga zenit w wigilię Bożego Narodzenia - z romantycznymi, zabawnymi i słodko - gorzkimi tego konsekwencjami dla każdego, kto miał szczęście (albo nieszczęście) znaleźć się pod urokiem miłości. "To właśnie miłość" jest debiutem reżyserskim uznanego scenarzysty Richarda Curtisa, człowieka odpowiedzialnego za sukcesy takich filmów jak "Notting Hill" oraz "Cztery wesela i pogrzeb".

Wonka

Wonka to film, którego inspiracją jest niezwykły bohater Charliego i fabryki czekolady, najbardziej znanej książki dla dzieci autorstwa Roalda Dahla, a zarazem jednej z najlepiej sprzedających się pozycji dla dzieci wszech czasów. Film opowiada o tym, jak największy na świecie wynalazca, magik i producent czekolady w nieprawdopodobny sposób stał się ukochanym Willy Wonką, którego znamy dzisiaj.

Więcej o repertuarze kina Helios w Galerii Metropolia na stronie kina.

piątek, 8 grudnia 2023 roku, 11:07