fbpx VI Ogólnopolska Konferencja Chemia-Biznes-Środowisko „ChemBiŚ’2024” | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

VI Ogólnopolska Konferencja Chemia-Biznes-Środowisko „ChemBiŚ’2024”

Chembiś 2024 logoZapraszamy na VI Ogólnopolską Konferencję Chemia-Biznes-Środowisko „ChemBiŚ’2024”, która odbędzie się w dniach 8-9 czerwca 2024 r. na Wydziale Chemii Uniwersytetu Gdańskiego. Celem konferencji jest integracja środowiska młodych naukowców, przede wszystkim studentów i doktorantów oraz podkreślenie roli chemii, biznesu chemicznego i ochrony środowiska w życiu człowieka. Konferencja będzie okazją do wymiany opinii i dyskusji młodych naukowców z różnych uczelni.

Gdzie?
W tym roku konferencja odbędzie się w trybie stacjonarnym na Wydziale Chemii Uniwersytetu Gdańskiego pod adresem: ul. Wita Stwosza 63, 80-308 Gdańsk

Jaka jest opłata konferencyjna?

Koszt uczestnictwa w VI Konferencji ChemBiŚ 2024 wynosi 100zł (dalsze informacje o rejestracji są dostępne na stronie internetowej konferencji)

Jaka jest forma wystąpienia?

Do wyboru są dwie formy wystąpienia, które mogą obejmować tematykę badań własnych lub popularnonaukową:
  • komunikat ustny (referat), w formie prezentacji
  • poster
Ważne terminy:

rejestracja: od 8 kwietnia 2024r.
termin wysyłania abstraktów: od 8 kwietnia 2024r.
wniesienie opłaty konferencyjnej: do 24.05.2024r.

Więcej informacji o VI ChemBiŚ 2024 na stronie: www.chembis.ug.edu.pl oraz na Facebooku: www.facebook.com/konferencjachembis

Radio MORS jest patronem medialnym wydarzenia.
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Karol Stachowicz
Treść wprowadzona przez: Karol Stachowicz