fbpx Hack4Change 2024 już w czerwcu | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Hack4Change 2024 już w czerwcu

Hack4Change 2024 banerJuż niedługo, 21-23 czerwca odbędzie się IV edycja, ekologiczno-technologicznego hackathonu – maratonu programistycznego, w którym ponad 150 uczestników, pod okiem ekspertów, mentorów i trenerów (przedstawicieli branży IT, biznesu i nauki), zmierzy się z problemami współczesnego świata.

Organizatorami wydarzenia są Fundacja CODE:ME oraz Marek Kamiński Academy. Tegoroczny hackathon odbędzie się w formie stacjonarnej w Gdańsku, w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym, przy ul. Trzy Lipy 3, w dniach 21-23.06.2024.

Dlaczego warto wziąć udział w hackathonie?
Ponieważ to nie tylko okazja do twórczego wykorzystania swoich umiejętności, ale także możliwość spotkania ludzi o podobnych pasjach i wartościach. Tutaj pomysły stają się rzeczywistością

Kto powinien wziąć udział w hackathonie?
Poszukujemy osób kreatywnych i zaangażowanych, niezależnie od dziedziny, w której się specjalizują. Nie musisz być ekspertem, by wziąć udział w hackathonie! Uczestnicy będą mogli skorzystać ze wsparcia mentorów - prawdziwych guru z różnych dziedzin technologii, nauki i biznesu, gotowych podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem!.

Jaki będzie temat hackathonu?
Razem zmierzymy się z problemami, które dotykają naszego współczesnego świata! Naszym celem jest stworzenie innowacyjnych projektów, narzędzi i aplikacji, które mogą rzeczywiście poprawić jakość życia.

Trzy obszary tematyczne i ścieżki konkursowe:
  • Człowiek i jego dobrostan
  • Natura
  • Technologia
Cały hackathon poprzedzony zostanie warsztatami z technologii, które pomogą wprowadzić uczestników w obszary problemowe hackathonu.

#BeTheChange!

Zapisy:

Radio MORS jest patronem medialnym wydarzenia.
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Karol Stachowicz
Treść wprowadzona przez: Karol Stachowicz