fbpx Drużyny w kinie | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Drużyny w kinie

Kadr z filmu Drużyna A (A)Kino Helios w Galerii Metropolia zaprasza na dwie premiery. Widzowie mają do wyboru polską komedię Drużyna A (A) lub powrót do korzeni Transformersów. Z tym drugim filmem wiąże się w tym tygodniu zagadka w konkursie Radia MORS, w którym można wygrać wejściówki do kina. Co było inspiracją dla twórców pierwszych filmów o Transformersach? Odpowiedź należy przesłać na adres mors@ug.edu.pl.

Drużyna A (A)

Czwórka uzależnionych krzyżowo alkoholików, żeby uratować swój ośrodek terapeutyczny, podejmuje się przeszmuglowania przez całą Polskę dwóch cystern spirytusu. Dla własnego bezpieczeństwa porywają w trasę swojego terapeutę. Podróż okazuje się jednak bardziej niebezpieczne niż się spodziewali, bo w ślad za nimi – a raczej za nielegalnie przewożonym alkoholem – podąża również Celniczka, która nie do końca jest tym, za kogo się podaje. Od tej pory wszystko się komplikuje. Czy Leszkowi, Wioli, Dominikowi, Karolinie i Wojtkowi uda się zakończyć misję, ale też nie ulec słabościom i nie przerwać terapii?

Transformers:Początek

Film animowany „Transformers:Początek” będzie inny niż poprzednie filmy akcji. Powróci do początków serii. Wrócimy do miejsca, w którym wszystko się zaczęło- na Cybertronie, planecie, z której pochodzą Transformery. Historia będzie wierna początkom poprzednich komiksów i seriali telewizyjnych. Głównymi bohaterami będą: Optimus Prime i Megatron, którzy zaczynali jako przyjaciele. Widzowie zobaczą, co stało się z tymi postaciami i jak stali się wrogami. Wyjaśni również, w jaki sposób rozpoczęła się wojna między Autobotami i Deceptikonami.

Więcej o repertuarze kina Helios w Galerii Metropolia na stronie kina.

piątek, 20 września 2024 roku, 15:47