fbpx Studenci Koła PR promują Karierosferę | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Studenci Koła PR promują Karierosferę

Baner konkursu KarierosferaAgnieszka Dąbek i Jakub Pietraszkiewicz z Koła Naukowego Public Relations Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego zachęcali w studiu Radia MORS do wzięcia Udziału w kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu o staż Karierosfera.

- Karierosferę kierujemy do studentów wszystkich kierunków, którzy interesują się zarządzaniem, sprzedażą, audytem, prawem, podatkami lub finansami przedsiębiorstw – mówi Agnieszka Dąbek. - Pierwszy etap konkursu przebiega od 20 lutego do 9 marca i polega na wypełnieniu prostego testu umieszczonego na stronie www.karierosfera.pl/trojmiasto. Zwycięzcy odbędą płatny staż w jednej z firm, które są patronami konkursu - EY, PwC, Deloitte, PZU oraz Kancelaria Olesiński&Wspólnicy.

Całej rozmowy z koordynatorami konkursu na terenie Trójmiasta możecie wysłuchać w nowym Indeksie Gospodarczym – 2 marca godzina 17.05, 3 marca godzina 7.00, 5 marca godzina 11.05 i 6 marca godzina 10.05.

Maciej Goniszewski

środa, 4 marca 2015 roku, 8:49