fbpx Drogowskazy Kariery | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Drogowskazy Kariery

Plakat Drogowskazów KarieryDrogowskazy Kariery to cykl warsztatów organizowanych przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Gdańskiego. Obejmuje interesujące i praktyczne szkolenia dostarczane przez liderów branżowych, w trakcie których studenci będą mieć okazję poznać specyfikę pracy w konkretnych branżach i dowiedzieć się w jaki sposób zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy. Udział specjalistów z renomowanych firm umożliwi zarówno zapoznanie się z wymaganiami dotyczącymi kandydatów jak i podzielenie się oczekiwaniami wobec potencjalnych pracodawców.

Wśród zaplanowanych szkoleń można wymienić: „Od rozmowy do umowy – czyli jak dać się zapamiętać w procesie rekrutacji”, Humanista w Biznesie, czyli jak zarabiać na pracy z ludźmi”, „Zakładamy start-up, czyli od czego zacząć organizację własnej firmy”, „Odkryj w sobie Project Managera” i wiele innych.

Harmonogram:
9 marca: Wydział Prawa i Administracji
10 marca: Wydział Nauk Społecznych
11,12,13 marca: Wydział Ekonomiczny

ZAPISY NA WARSZTATY RUSZYŁY!

Więcej informacji na www.facebook.com/nzsug

Drogowskazy Kariery