fbpx Międzynarodowe i międzywydziałowe koło na Wydziale Ekonomicznym | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Międzynarodowe i międzywydziałowe koło na Wydziale Ekonomicznym

Zaproszenie na spotkanie organizacyjneW lutym 2015 roku z inicjatywy studentów Wydziału Ekonomicznego powstało Międzywydziałowe Koło Naukowe Zarządzania i Przedsiębiorczości Międzynarodowej.

Główne zadania Koła:

• współpraca z Kołami Naukowymi UG oraz innych uczelni, a także z innymi organizacjami studenckimi;

• popularyzacja zagadnień związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwach międzynarodowych wśród studentów;

• zamieszczanie raportów, relacji z konferencji, spotkań oraz wszelkich wyjazdów związanych z tematyką zarządzania zasobami ludzkimi w korporacjach międzynarodowych, zarządzania środowiskiem, społeczną odpowiedzialnością biznesu (CSR), społecznymi aspektami indywidualizacji przedsiębiorstw, zarządzaniem strategicznym i podobnych dziedzin naukowych.

Opiekunem koła jest prof. UG, dr hab. Piotr Zientara

Więcej informacji: https://www.facebook.com/KNZiPMUG