fbpx Medi@stery rozstrzygnięte | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Medi@stery rozstrzygnięte

MediasteryZnani są już zwycięzcy I edycji Medi@sterów! Jury wyłoniono grono Laureatów I edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Wiedzy o Mediach - Medi@tsrey.

Pierwszą nagrodę przyznano Marcinowi Sanakiewiczowi za pracę – „Telewizja ponowoczesna: logiki i imaginacje medialne”, drugie miejsce zajął Jakub Ochnio za pracę „Język komunikowania wizualnego – semantyka, syntaktyka i pragmatyka fotografii”, a trzecie, Aleksandra Rabowska za pracę „Wykorzystanie narzędzi marketingu internetowego w polskiej blogosferze kulinarnej”.

- Finalistom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom składamy podziękowania za przesłane prace i życzymy wielu sukcesów w dziedzinie medioznawstwa – mówi Małgorzata Łosiewicz, zastępca dyrektora Instytutu Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa ds. Dydaktycznych Dziennikarstwa.

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 27 marca 2015 roku o godz. 11.00 w gmachu Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Bażyńskiego 4, (aula S207). Serdecznie zapraszamy

czwartek, 5 marca 2015 roku, 14:02