fbpx Studenci biorą przyszłość we własne ręce | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Studenci biorą przyszłość we własne ręce

Logo Dni KarieryWiększość studentów obawia się jak potoczą się ich losy po studiach. Organizacja AIESEC stawia czoła temu problemowi i od ponad 20 lat organizuje Dni Kariery®, czyli targi pracy, praktyk i staży pomagające młodym w rozpoczęciu ścieżki zawodowej. Tegoroczna edycja w Gdańsku odbędzie się 19 marca.

Ponad 40 tysięcy studentów z całej Polski zrobiło krok w stronę przyszłości w 2014 roku. Wszystko to dzięki Dniom Kariery®, czyli targom pracy, praktyk i staży organizowanym przez AIESEC. W tym roku odbędą się one 19 marca na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego przy ul. Bażyńskiego 4.

Dni Kariery® z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością zarówno wśród studentów, jak i pracodawców. Poprzez współpracę na szeroką skalę, z przedsiębiorstwami o różnym profilu, każdy będzie w stanie znaleźć interesującą go firmę, z którą może nawiązać pierwszy kontakt. Także osoby niezdecydowane co do swojej przyszłości mogą w dniu targowym skorzystać ze Strefy Doradztwa Zawodowego, która może pomóc w obraniu właściwego kierunku kariery. Zostanie także stworzona strefa Chillout, w której przebywający na targach mogą spokojnie zapoznać się ze wszelkimi ofertami, pograć w gry oraz zrelaksować się.

Tegoroczna edycja, wspierana przez isivi.pl, opiera się na rekrutacji 2.0, czyli poprzez rejestrację na stronie dnikariery.pl i pobraniu bezpłatnego biletu, zakładane jest równocześnie konto na portalu isivi.pl, gdzie oferty są specjalnie dopasowywane do preferencji użytkownika. Bilet ten uprawnia także do brania udziału w różnych losowaniach i konkursach, w których można wygrać cenne nagrody.

Targi organizowane są przez AIESEC - najliczniejszą na świecie organizację studencką zrzeszającą 100 000 członków. Stawia ona na rozwój liderów wśród społeczeństwa poprzez udział w wymianach i wielu projektach.

Więcej informacji na stronie www.dnikariery.pl oraz na wydarzeniu na Facebooku: Dni Kariery Gdańsk

Plakat Dni Kariery
poniedziałek, 9 marca 2015 roku, 13:32