fbpx Podróż z AEGEE | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Podróż z AEGEE

Baner szkolenia AEGEEEuropejskie Forum Studentów AEGEE-Gdańsk zaprasza na kolejną edycję Local Training Course, która będzie trwała od 27 do 29 marca 2015 roku w Gdańsku. Chcesz się rozwijać? Pragniesz niebanalnie spędzić niesamowite trzy dni z ludźmi pełnymi pasji i zapału? Aplikuj już teraz! https://www.facebook.com/events/1609685385916966/

Local Training Course (LTC) to trzydniowy projekt szkoleniowy, który odbywa się dwa razy w roku. Skierowany jest do studentów trójmiejskich uczelni wyższych. Szkolenie organizowane jest na dwóch poziomach zaawansowania. Poziom pierwszy adresowany jest do studentów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pracą nad projektami. Podczas szkolenia otrzymują wiedzę z zakresu public relations, human resources, fundraisingu oraz zarządzania projektem. Drugi poziom przeznaczony jest dla osób, które mają już doświadczenie w tych obszarach, są aktywnymi uczestnikami organizacji studenckich. W trakcie trzech dni biorą udział w warsztatach poświęconych wystąpieniom publicznym, autoprezentacji, motywowaniu zespołu, rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych.

Warsztaty prowadzone będą przez doświadczonych trenerów z całej Polski, z różnych oddziałów naszej organizacji. Cały projekt szkoleniowy odbędzie się w motywie podróży pod hasłem „AEGEE is everywhere, feel the travel in the air”. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

Europejskie Forum Studentów AEGEE-Gdańsk jest jednym z kilkunastu działających w Polsce oddziałów lokalnych AEGEE. Członkami naszej organizacji są studenci z różnych trójmiejskich uczelni. Nasze działania mają charakter nie tylko lokalny, ale także międzynarodowy. Skupiamy się na promowaniu idei zjednoczonej Europy bez uprzedzeń, wspieraniu kontaktów i współpracy między studentami z różnych krajów, budowaniu otwartego i tolerancyjnego społeczeństwa oraz dbaniu o rozwój demokracji i europejskiego poziomu edukacji. Co roku członkowie naszej organizacji mają okazję wyjechać na międzynarodowe szkolenia lub konferencje. Podobne wydarzenia organizujemy także lokalnie opierając się na koncepcji studenci dla studentów.

czwartek, 12 marca 2015 roku, 13:29