fbpx Nauka i Biznes 2015 – Zdrowe miejsce pracy | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Nauka i Biznes 2015 – Zdrowe miejsce pracy

Pracownicy myjący wieżowiecInstytut Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego 15 kwietnia 2015 na Wydziale Nauk Społecznych organizuje IV edycję konferencji naukowej  „Nauka i Biznes”. Tematem przewodnim spotkania będzie  „Zdrowe miejsce pracy”. Konferencja zaczyna się o godz. 9.00 w auli S204.

W trakcie obrad zostaną zaprezentowanie różne aspekty sprzyjające budowaniu szeroko rozumianej zdrowej organizacji oraz dobre praktyki prozdrowotne stosowane w firmach. Będzie mowa m.in. na temat zdrowego serca menedżera, o kosztach psychologicznych i ekonomicznych barku równowagi pomiędzy pracą a życiem, o społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), biologicznym podłożu stresu, znaczeniu wiedzy i diety w dobrym samopoczuciu i jakości życia. Wśród prelegentów są eksperci i naukowcy z Uniwersytetu Gdańskiego,  Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, a także przedstawiciele pomorskich firm.

Cykliczna konferencja „Nauka i Biznes” jest realizowana jako most łączący środowisko akademickie i biznesowe. Jest wyrazem obustronnej współpracy i daje możliwość naukowcom i przedstawicielom biznesu konfrontacji swoich doświadczeń i wzajemnych oczekiwań.

Fot. Freeimages

PDF icon Program konferencji1.04 MB