fbpx Wampiriada – Podaj dalej | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Wampiriada – Podaj dalej

Plakat WampiriadyJuż po raz kolejny Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Gdańskiego wychodzi studentom naprzeciw stwarzając możliwość oddania krwi nie wychodząc poza uczelniane mury. Obecna akcja odbywa się  pod hasłem „ Podaj dalej” nawiązującym do dobrej energii i pomocy jaka przekazywana jest wraz z krwią od dawców.

Akcja odbywa się w dniach:
5 maja-Wydział Prawa i Administracji
6 maja – Wydział Nauk Społecznych
7 maja – Wydział Ekonomiczny
8 maja – Wydział Biologii (krwiobus)

Rejestracja dawców: zawsze w godzinach 9:00-14:00

Jak zawsze dzięki współpracy z wieloma firmami (m.in. klubami studenckimi, kinami, drużynami sportowymi czy restauracjami) zapewniamy atrakcyjne nagrody dla uczestników wydarzenia. Dodatkowo podczas trwania akcji będzie można wziąć udział w szkoleniu z pierwszej pomocy, wykonać podstawowe badania czy też zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku.  Zapewniamy też, że krwiodawcy podczas czekania na swoją kolej spędzą czas w miłej atmosferze.

Patronat honorowy nad akcją objęli: Rektor UG, Marszałek Województwa Pomorskiego, Prezydent Miasta Gdańska oraz Prezydent Miasta Sopotu.  Sponsorem akcji jest Energa S.A.

Organizator: Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Gdańskiego

wtorek, 28 kwietnia 2015 roku, 10:19