fbpx Warsztat "Coaching by values" | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Warsztat "Coaching by values"

Fragment prezentacji konferencjiInnoBaltica zaprasza do udziału w 1-dniowym warsztacie coachingowym (5 godzin – certyfikacja ICF), który poprowadzi Profesor Simon Dolan z ESADE-CREAPOLIS Barcelona – wiodącego i wyjątkowego centrum innowacji w Europie.

Ten intensywny 5-godzinny warsztat 30 maja (sobota), będzie wprowadzeniem do pełnowymiarowego 3-dniowego profesjonalnego szkolenia, które odbędzie się w lipcu br.

Podczas warsztatu przedstawione zostaną autorskie metody Prof. Dolana nazwane „Coaching by values” (czyli: coaching oparty na wartościach), uczestnicy poznają koncepcję, metodologię i będą mieli okazję eksperymentowania z wybranymi narzędziami.

Warsztat będzie prowadzony w języku angielskim.

Szczegółowe informacje.

Zapraszamy do kontaktu i zapisów: Katarzyna Dembowska, k.dembowska@innobaltica.eu.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

wtorek, 28 kwietnia 2015 roku, 11:36