fbpx Pozytywne IMPRO w Gościu Radia MORS | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Pozytywne IMPRO w Gościu Radia MORS

Członkowie grupy GIT z Patrycją DerebeckąKochacie IMPRO? A może jeszcze nie poznaliście tej formy spontanicznego, scenicznego tworzenia? Trochę kabaretu, trochę teatru, trochę aktorstwa, trochę gier słownych, mnóstwo improwizacji, ale przede wszystkim...

Wspólna pasja, pokłady optymizmu, wzajemna inspiracja i jest...GIT!

GIT – czyli Beata, Ola, Michał, Adam, Piotr, Karol i Wojtek to grupa improwizacyjno – teatralna, która już od kilku lat podbija serca trójmiejskich pasjonatów dobrego humoru! Ich teksty są w stanie rozbawić nawet największego ponuraka. Nie wierzycie?

Koniecznie włączcie dziś MORSA punkt 22:00! (poniedziałek 28 kwietnia)

To właśnie u nas, w Gościu Radia Mors będziecie mogli spotkać się z Bebe i Waldkiem – reprezentantami grupy GIT, którzy zawitali do naszego studia, by podzielić się swoją pasją i optymizmem.

A tuż po rozmowie z Bebe i Waldkiem przeniesiemy się na scenę wydziału remontowego, gdzie w pewien chłodny wieczór wszyscy członkowie GIT po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowali publiczności tzw. długą formę, pt. „Jestem Legendą”.

Nie możecie tego przegapić!

Do pozytywnego „GIT-owania” zaprasza Patrycja Derebecka.

Powtórki: środa o 13.05 i czwartek o 8.05.

wtorek, 28 kwietnia 2015 roku, 16:19