fbpx Hiszpania – Polska – Ameryka Łacińska. Zderzenie kultur prawnych | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Hiszpania – Polska – Ameryka Łacińska. Zderzenie kultur prawnych

Plakat konferencjiKoło Naukowe Prawa Hiszpańskiego i Latynoamerykańskiego „el Puente” UG pragnie serdecznie zaprosić na II edycję międzynarodowej konferencji, poświęconej analizie porównawczej systemów prawnych Polski i krajów hiszpańskojęzycznych. Konferencja odbędzie się 19 maja br. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Podczas konferencji wystąpią m.in. goście z uniwersytetów w Hiszpanii i Ameryce Południowej:

Profesor Pedro José Carrasco Parilla – dziekan Wydziału Prawa Uniwersytetu Castilla- la Mancha,

Profesor Francisco Alenza García –  dziekan Wydziału Nauk Prawnych Uniwersytetu Publicznego w Navarra oraz Profesor Martín María Razquin Lizarraga z tej samej uczelni;

Profesor Wojciech Świda – z Uniwersytetu Tres de Febrero w Buenos Aires;

dr Cesar Landelino Franco Lopez– z Uniwersytetu San Carlos w Gwatemali.

Konferencji patronuje Dziekan Wydziału Prawa i Administracji UG, profesor Jakub Stelina.

Patronat honorowy nad wydarzeniem zgodził się objąć Ambasador Królestwa Hiszpanii w Polsce, Jego Ekscelencja Agustín Núñez Martínez, oraz Ambasador Argentyny w Polsce, Jej Ekscelencja Patricia Salas, a także Konsul Honorowy Królestwa Hiszpanii Maciej Dobrzyniecki.

Konferencja jest otwarta i nie są przewidywane żadne opłaty za udział.

Zapraszamy na stronę wydarzenia na fb, gdzie można zapoznać się ze szczegółowym programem konferencji https://www.facebook.com/events/1580444362218263/

środa, 6 maja 2015 roku, 12:21