fbpx Praktyki na Wydziale Zarządzania | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Praktyki na Wydziale Zarządzania

Wydział Zarządzania UGProdziekan do spraw studenckich i współpracy z zagranicą Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego ogłasza nabór na praktyki studenckie dla studentów studiów stacjonarnych kierunku zarządzanie oraz kierunku informatyka i ekonometria.

Oferta jest skierowana do aktualnych studentów Wydziału Zarządzania UG studiujących na kierunku zarządzanie oraz kierunku informatyka i ekonometria w trybie stacjonarnym.

Liczba miejsc: 1

Od kandydatów oczekujemy:

- dobrej znajomości języka angielskiego,

- zaangażowania,

- kreatywności,

- umiejętności pracy w grupie,

- gotowości podejmowania nowych wyzwań.

Praktyka odbywać się będzie na Wydziale Zarządzania, od 12.05.2015 r., w wyznaczonych dniach od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00, w czasie wolnym od zajęć. Łączny wymiar czasu praktyki – 120 godzin.

Program praktyki odpowiada wymaganiom praktyk obowiązkowych dla kierunku zarządzanie oraz kierunku informatyka i ekonometria.

CV i podanie należy przesłać do 8.05.2015 r. mailowo na adres: joanna.kuchcinska@ug.edu.pl, w tytule proszę podać „Aplikacja Praktyka WZR”.

środa, 6 maja 2015 roku, 12:34