fbpx Urbest Oliwa | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Urbest Oliwa

Plakat Urbest OliwaKoło naukowe LEM-ur z Politechniki Gdańskiej, w ramach Bałtyckiego Festiwalu Nauk organizuje grę miejską na terenie Oliwy. Rekrutacja do gry już trwa na stronie urbest.urbancloud.pl sama gra natomiast rozpocznie się 23 maja o godzinie 11.

Młodzi studenci architektury zrzeszeni w kole naukowym Laboratorium Ewolucji Miejskich LEM-ur zachęcają mieszkańców Gdańska do udziału w drużynowej grze miejskiej Urbest Oliwa. Planszą do gry będzie teren Gdańska-Oliwy. Impreza odbędzie się w sobotę, 23 maja w godz. 10:30 - 14:30.

Aby wziąć udział w grze miejskiej należy zgłosić się do gry za pomocą strony rekrutacyjnej otwartej od 4 do 17 maja do godz. 23.59 (lub braku miejsc) wypełnić formularz, który znajduje się pod adresem: urbest.urbancloud.pl w zakładce Formularz zgłoszeniowy.

Zadaniem uczestników będzie odkrywanie miejsc, faktów oraz błyskawiczne rozwiązywanie zagadek. Na uczestników czeka ponad 50 najrozmaitszych zadań.

Liczymy na dobrą zabawę. Na najlepsze drużyny czekają nagrody.

piątek, 8 maja 2015 roku, 14:40