fbpx Ogólnopolski Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Chemicznego | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Ogólnopolski Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Chemicznego

Baner Konferencji21-25 września 2015 roku w Gdańsku odbędzie się 58 Ogólnopolski Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Chemicznego. Obrady odbywać się będą na terenie Bałtyckiego Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku-Oliwie w budynku Wydziału Nauk Społecznych (Gdańsk, ul. Bażyńskiego 4).

W programie Zjazdu  przewidziano 15 sekcji. Wykaz sekcji wraz z nazwiskami przewodniczących znajduje się na stronie www Zjazdu - http://ptchem2015.ug.edu.pl/

Ponadto w programie przewidziane są:
- Mikrosympozja:
1.      Kalorymetria i analiza termiczna - prof. dr hab. inż. B. Pacewska
2.      Chemia cukrów - dr hab. B. Liberek, prof. UG

Sesje specjalne w ramach określonych sekcji:
- Sesja poświęcona działalności prof. O. Achmatowicza (w ramach sekcji S. 03)
- Sesja poświęcona działalności prof. J. Błażejowskiego (w ramach sekcji S. 06)

Zaproszeni wykładowcy, m.in.: prof. Henryk Kozłowski, Uniwersytet Wrocławski, prof. Bunsho Othani, Hokkaido University, Japonia, prof. Janusz Pawliszyn, Waterloo University, Kanada, prof. Harold Scheraga, Cornell University, Ithaca, USA, prof. Helmut Schwarz, Technische Universität Berlin, prof. Mariusz Jaskólski, UAM, Poznań, prof. Maciej Jarosz, Politechnika Warszawska, prof. Kazimierz Michał Pietrusiewicz, UMCS, Lublin, prof. Janusz Rachoń, Politechnika Gdańska, prof. Józef Głowacki, Uniwersytet im. Jana Kochanowskiego, Kielce.

Termin zakończenia rejestracji Uczestników Zjazdu po obniżonych cenach został przedłużony do 30 czerwca. Formularz rejestracyjny dostępny pod adresem: http://ptchem2015.ug.edu.pl/pl/rejestracja/

Działa również elektroniczny formularz zgłaszania abstraktów dostępny po zarejestrowaniu ze strony www Zjazdu lub z poziomu konta uczestnika. Termin zgłaszania abstraktów do drukowanych materiałów konferencyjnych upływa 10 czerwca.

Kontakt: ptchem1@ug.edu.pl

wtorek, 2 czerwca 2015 roku, 9:55