fbpx Stypendium akademickie w Oldenburgu | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Stypendium akademickie w Oldenburgu

Uniwersytet im. Carla von Ossietzky‘egoKlub Rotary oraz DAAD (Niemiecki serwis wymiany akademickiej) oferuje stypendium akademickie na roczny pobyt studyjny w Oldenburgu (Dolna Saksonia) na Uniwersytecie im. Carla von Ossietzky‘ego. http://www.uni-oldenburg.de/

Kierunek studiów jest dowolny, preferowane są kierunki ekonomiczne oraz pedagogiczne. Studenci mogą uczestniczyć we wszystkich wybranych przez nich zajęciach, uczelnia nadaje również punkty ECTS.

We wrześniu można uczestniczyć odpłatnie w trzytygodniowym kursie języka niemieckiego, który przygotowuje studentów z za granicy do rozpoczęcia studiów.  Stypendium przeznaczone jest wyłącznie dla studentów, którzy decydują się na roczny pobyt rozpoczynający się w październiku 2015. Miesięcznie wysokość stypendium, w zależności od stopnia akademickiego, to 700-800 Euro.

Wymogi:
- List motywacyjny
- Indeks (academic script)
- Curriculum Vitae
- Dokument potwierdzający znajomość języka niemieckiego

Aplikację należy przesłać do 19 czerwca 2014 na adres:
Izabela Bieda Institut für Ökonomische Bildung gemeinnützige GmbH
Bismarckstraße 31