fbpx Folkowe Wakacje 2015 | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Folkowe Wakacje 2015

Taneczna grupa dziecięca ZPiT "JANTAR"Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego JANTAR zaprasza wszystkie dzieci w wieku 6-9 lat na półkolonie taneczne. Zajęcia będą prowadzone z różnych stylów tanecznych, przez wykwalifikowanych instruktorów. Na zakończenie projektu dzieci będą miały możliwość występu razem z ZPiT JANTAR na jednym z koncertów jesienią.

Zajęcia będą prowadzone od godzny 9.00 do 15.00, ale organizatorzy zapewniają opiekę nad dziećmi już od godziny 7.30 do 16.30. Zgłoszenia przyjmowane są do 22 czerwca. Cena obejmująca wyżywienie: II śniadanie i obiad wynosi 400 zł. Dla pracowników Uniwersytetu Gdańskiego obowiązuje 50 proc. zniżki. Turnusy odbędą się przy minimalnej liczbie 10 uczestników. Liczba miejsc ograniczona.

Zajęcia będą prowadzone z różnych stylów tanecznych, przez wykwalifikowanych instruktorów i będą obejmowały zajęcia z tańców polskich, tańca towarzyskiego, klasycznego, współczesnego, śpiew, zajęcia z rytmiki, zajęcia muzyczne - świat instrumentów, możliwość poznania i przebrania się w stroje ludowe, zajęcia plastyczne - ludowe wycinanki, decoupage oraz koncert dla rodziców i rodzin podsumowujący taneczny tydzień.

Poprowadzą je: Anna Fel, instruktor tańca ludowego, Natalia Okuniewicz, instruktor tańca ludowego, Małgorzata Krzaczyńska, instruktor tańca jazzowego i Milena Jurczyk choreograf ZPiT UG JANTAR.

Półkolonie organizują: Akademickie Centrum Kultury UG ALTERNATOR, Zespół Pieśni i Tańca UG JANTAR oraz Stowarzyszenie Inicjatyw Artystycznych JANTAR.

Zapisy na stronie http://jantar.ug.edu.pl/wakacje/

wtorek, 16 czerwca 2015 roku, 12:53