fbpx Specjalność: Biegły rewident | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Specjalność: Biegły rewident

Oklulary i kalkulacja Fot. FreeimagesWydział Zarządzania zaprasza na nową specjalność „Biegły rewident”. W ramach specjalności studenci otrzymają gruntowną wiedzę z zakresu rachunkowości finansowej, zarządczej oraz prawa podatkowego.

Istnieje możliwość uzyskania zaliczenia 6 egzaminów w postępowaniu kwalifikacyjnym na „Biegłego rewidenta” (Prawo podatkowe część I, Rachunkowość finansowa, Prawo podatkowe część II, Rachunek kosztów i rachunkowość zarządcza, Sprawozdania finansowe i ich analiza, Rewizja finansowa).

Studia na specjalności „Biegły rewident” pozwalają uzyskać kompetencje umożliwiające wykonywanie pracy: głównego księgowego, dyrektora czy prezesa ds. finansów i księgowości, audytora wewnętrznego, biegłego rewidenta (po uzyskaniu stosownych uprawnień), jak i prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek (w tym prowadzenie własnego biura rachunkowego).

Liczba miejsc na specjalności „Biegły rewident” jest ograniczona.

Sylwetka absolwenta: http://wzr.ug.edu.pl/rekrutacja/info.php?tekst=spec_II_b_rew

Fot. Freeimages

poniedziałek, 6 lipca 2015 roku, 9:52