fbpx Konkurs na najlepszą pracę magisterską w dziedzinie zarządzania projektami | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Konkurs na najlepszą pracę magisterską w dziedzinie zarządzania projektami

Zwycięzca Project Master 2011 Agnieszki KoćmielProject Master to ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę magisterską i podyplomową w dziedzinie zarządzania projektami.

Konkurs ma na celu stałe szerzenie idei zarządzania projektami, a także wyłonienie oraz nagrodzenie osób posiadających bogatą wiedzę w tej dziedzinie. Podzielony jest na dwie kategorie: prace magisterskie oraz prace podyplomowe. To doskonała okazja do promocji swoich badań i osiągnięć w zakresie tematyki zarządzania projektami.

Organizowany od 2002 roku, rokrocznie zyskuje coraz większą popularność. Jednym z głównych celów IPMA Polska jest szerzenie i promocja wiedzy na temat zarządzania projektami. Dlatego też pragniemy docenić wkład naukowy młodych osób w rozwój tej niezwykle interesującej dziedziny.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie Project Master 2015 wszystkich dyplomantów, którzy w okresie od 1 października 2014 r. do 30 września 2015 r. obronili swoją pracę dyplomową na jednej z polskich uczelni.  Praca musi dotyczyć dziedziny zarządzania projektami.

Na prace oraz wszystkie potrzebne dokumenty oczekujemy do 5 października br. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 21 października 2015 roku w Warszawie, podczas Seminarium Project Management − Edukacja, wydarzenia towarzyszącego tegorocznej Konferencji IPMA Polska. W Konkursie przewidziane są liczne nagrody dla autorów najlepszych prac!

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Konkursu oraz szczegółowym harmonogramem. Zachęcamy również do współpracy przy organizacji Konkursu. Więcej informacji na stronie http://www.projectmaster.ipma.pl/

Na zdjęciu: Zwycięzca Project Master 2011 Agnieszki Koćmiel

piątek, 4 września 2015 roku, 9:22