fbpx Derby futsalu Gdańska | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Derby futsalu Gdańska

Plakat meczu futsalu AZS Uniwersytet Gdański vs Politechnika GdańskaPierwszy mecz sezonu 2015 / 2016 AZS Uniwersytet Gdański w I lidze zagra w roli gospodarza. Na początek DERBY Gdańska. Rywalem naszego zespołu będzie POLITECHNIKA GDAŃSKA! Zapraszamy 27 września o godzinie 17.00 do Hali Widowiskowo-Sportowej AWFiS Gdańsk.

Zespół AZS Uniwersytet Gdański w nowym sezonie wystąpi w mocno zmienionym składzie i pod wodzą nowego trenera. Szkoleniowcem AZS-u został Wojciech Pawicki, który oczywiście nie rozstaje się z parkietem. Ponadto do zespołu po roku przerwy powrócił bramkarz - Jacek Burglin oraz zawodnicy z pola - Michał Olszewski, Patryk Ziarko. Po dłuższej przerwie do zespołu powrócił również Michał Horbacz, który ostatnio reprezentował barwy... Politechniki Gdańskiej. W ubiegłym sezonie barwy PG reprezentowało też dwóch nowych zawodników UG - Marek Kozakiewicz i bramkarz - Kajetan Pytka. Wszyscy z pewnością będą mieli coś do udowodnienia w niedzielne popołudnie. Reszty zespołu też raczej nie trzeba mobilizować. Nikt nie ukrywa w klubie, iż celem jest szybki powrót do Futsal Ekstraklasy, a przybliżyć do tego celu mogą tylko 3 punkty w każdym meczu. Do boju AZS UG!

poniedziałek, 21 września 2015 roku, 14:26