fbpx Rekrutacja do Radia MORS | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Rekrutacja do Radia MORS

Sylwia Legutko, dziennikarka Radia MORS na Kongresie Gospodarczym.Mega Otwarte Radio Studenckie Uniwersytetu Gdańskiego ogłasza nabór do redakcji. Radio MORS poszukuje osób zainteresowanych dziennikarstwem radiowym, dziennikarstwem internetowym oraz pracą w zespole marketingu.

Radio MORS to studencka rozgłośnia Uniwersytetu Gdańskiego. Program nadawany jest z pełni profesjonalnego studia radiowego zlokalizowanego na Wydziale Nauk Społecznych UG, ale reporterów radia można spotkać na wszystkich wydziałach naszej uczelni. Audycje tworzone są przez samych studentów, według ich pomysłów i zgodnie z ich zainteresowaniami. Obecnie są to m.in. MORSjańska Lista Przebojów, MORS po amerykańsku, Dialog Sportowy, Płyta Tygodnia, Indeks Gospodarczy, Muzyczne Rockowanie, Student Niedzielny i Magia Kina. Program nadawany jest 24 godziny na dobę za pośrednictwem strony www.mors.ug.edu.pl

Osoby, które mają pomysły na swój autorski program, chcą chodzić na wydarzenia kulturalne, społeczne, polityczne czy sportowe i realizować dziennikarską pasję, redakcja zaprasza do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Radio MORS poszukuje także osób, które chcą poprowadzić stronę internetową, profile społecznościowe i marketing radiostacji.

Redakcja czeka na zgłoszenia na adres: mors@ug.edu.pl. W tytule wiadomości należy wpisać: NABÓR. Przedstawiciele redakcji skontaktują się z wszystkimi zainteresowanymi. Wstępne przesłuchania planowane są 19 października.

Dołącz też do naszego wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/153657334984604/

środa, 14 października 2015 roku, 12:00