fbpx Spotkanie z LOTOSEM Treflem | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Spotkanie z LOTOSEM Treflem

Trener i zawodnicy Lotosa Trefl22 października zespół wicemistrzów Polski spotka się z przedstawicielami mediów na przedsezonowej konferencji prasowej. Prócz dziennikarzy pytania podczas tego nietypowego spotkania będzie mogło zadać również 21 karnetowiczów gdańskiego klubu.

Gracze LOTOSU Trefla w komplecie po raz pierwszy po letniej przerwie powinni spotkać się na treningu 21 października. Wtedy do zespołu dołączą Mateusz Mika, Piotr Gacek i Sebastian Schwarz. Późny powrót kadrowiczów uniemożliwił jednak gdańskiemu klubowi zorganizowanie przedsezonowej prezentacji drużyny.

- Trójka naszych siatkarzy po mistrzostwach Europy wróci do nas dopiero w połowie przyszłego tygodnia, a już w piątek udadzą się na Memoriał Arkadiusza Gołasia. Po nim pozostaną w Wielkopolsce w oczekiwaniu na mecz o Superpuchar Polski, a po tym spotkaniu udadzą się bezpośrednio do Bielska-Białej na pierwszy mecz PlusLigi. Do Gdańska wrócą tuż przed meczem z Vojvodiną. Napięty terminarz naszej drużyny niestety komplikuje również spotkania z kibicami, ale przecież widzieliśmy się na otwartych sparingach, a już 3 listopada siatkarze na pewno chętnie spotkają się ze swoimi sympatykami po meczu w ERGO ARENIE, zresztą jak po każdym – mówi Małgorzata Ciszewska, kierownik. ds. marketingu LOTOSU Trefla Gdańsk.

Reprezentacja gdańskich kibiców będzie się mogła jednak spotkać z zespołem podczas przedsezonowej konferencji prasowej, która odbędzie się w czwartek, 22 października, o godz. 17.00 w butikowym Hotelu Gdańsk przy ul. Szafarnia 9. Co zrobić, by wziąć udział w tym spotkaniu?

Od piątku do niedzieli w komentarzach na klubowym profilu na Facebooku będzie można zostawiać swoje propozycje pytań do poszczególnych siatkarzy i członków sztabu szkoleniowego LOTOSU Trefla. Wyróżnione zostanie jedno pytanie do każdego z przedstawicieli żółto-czarnych, a jego autor zostanie zaproszony na konferencję, by zadać je osobiście. Każdy karnetowicz może oczywiście wpisać dowolną liczbę pytań do dowolnej liczby członków zespołu, jednak nagrodzone zostanie tylko jedno pytanie do Sławomira Zemlika, jedno do Wojciecha Grzyba, jedno do Piotra Gacka itd.

W sobotę będą zbierane pytania siatkarzy z numerami 1-8, w niedzielę do pozostałej siódemki, a w poniedziałek do sztabu szkoleniowego. Pytania wybiorą we wtorek sami ich adresaci – zawodnicy i członkowie sztabu i to oni zdecydują, kogo zaproszą na czwartkową konferencję.

wtorek, 20 października 2015 roku, 11:25