fbpx Szlachetna Paczka rekrutuje wolontariuszy | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Szlachetna Paczka rekrutuje wolontariuszy

Prezentacja Szlachetnej Paczki podczas Akademickich Targów PracyBieda nie oszczędza nikogo, ale z biedą można walczyć. W 2014 roku, dzięki wolontariuszom, Szlachetna Paczka dotarła do 19 tys. rodzin i połączyła 700 tys. darczyńców z 76 tys. ubogich. Akademia Przyszłości pomogła blisko 2 tys. dzieci z podstawówek. W tym roku i Ty możesz nam w tym pomóc – zapewniają w Radiu MORS przedstawiciele obu akcji.

Zostań wolontariuszem SZLACHETNEJ PACZKI lub AKADEMII PRZYSZŁOŚCI i podejmij walkę z biedą.

Co zyskujesz?

- wpis do CV ceniony przez pracodawców w całej Polsce,

- szansę na rozwój cenionych kompetencji takich jak: komunikacja, praca w zespole, budowanie relacji i organizacja własnego czasu,

- przygodę i nową Paczkę przyjaciół,

- wdzięczność rodziny, która dzięki Tobie otrzyma potrzebną pomoc!

Do Twoich zadań w Szlachetnej Paczce będą należały:

- spotkania z potrzebującymi rodzinami oraz pomoc tym, dla których jest ona realną szansą na zmianę,

- współpraca z darczyńcami,

- działania w drużynie wolontariuszy w celu poszukiwania darczyńców, magazynów itp.,

- możliwość dodatkowej roli w logistyce lub promocji.

Do Twoich zadań w Akademii Przyszłości będą należały:

- cotygodniowe spotkania z dzieckiem i pomaganie mu w rozwiązywaniu problemów szkolnych (1 tutor pracuje z 1 dzieckiem przez 1 rok szkolny),

- odkrywanie potencjału i mocnych stron dziecka,

- organizowanie i uczestniczenie w wydarzeniach (np. pójście do ZOO czy na ściankę wspinaczkową).

Jeśli:

- chcesz pomagać,

- chcesz się rozwijać i brać udział w szkoleniach,

- lubisz pracę na wysokich obrotach i kochasz wyzwania.

- masz ukończone 18 lat.

APLIKUJ!

Zgłoś się na:  www.superw.pl

Rekrutacja trwa do 30 października.

W Radiu MORS możesz posłuchać wywiadu z przedstawicielem Szlachetnej Paczki – Maciejem Antończykiem i Akademii Przyszłości – Magdą Wojtenko. Emisja wywiadu 26 października o godzinie 8.00 i 27 października o godzinie 17.00.

piątek, 23 października 2015 roku, 16:29