fbpx Trójmiasto, klasycznie! | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Trójmiasto, klasycznie!

Samochód fot.:Captain KimoStare pojazdy mają swoją klasę i duszę. Wszystkich miłośników i właścicieli takich aut zapraszamy 24.października o 16:00 na parking Stadionu w Gdańsku - Letnicy (dawna PGE Arena). Nie zabraknie głośnej muzyki i niesamowitych wrażeń. Najważniejsi są wystawcy, a tacy muszą spełnić odpowiednie kryteria, o których informują organizatorzy:

Każdy pojazd wyprodukowany do roku 1989 włącznie lub
produkcja danego modelu rozpoczęła się w 1989 albo wcześniej (czyli np. BMW E34, model z 1992 może wjechać, gdyż produkcja E34 rozpoczęła się jeszcze w latach 80.) lub wszelkie konstrukcje naszych rodzimych polskich marek, bez względu na rok produkcji.

Wszelkie informacje znajdziecie na profilu Facebookowym, w specjalnym wydarzeniu oraz na stronie internetowej. Więcej o zakończeniu sezonu "Trójmiasto, klasycznie" posłuchacie w najbliżej audycji "Sportowy Dialog", która zostanie wyemitowana w środę, 28. października o 21:00. Serdecznie zapraszamy!

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Michał Fila
Treść wprowadzona przez: Michał Fila