fbpx Spotkanie z profesorem Janem Strelauem | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Spotkanie z profesorem Janem Strelauem

Jan Strelau Fot. Wikipedia/MarcelynaProfesor Jan Strelau, jeden z najwybitniejszych polskich uczonych, psycholog, znany ze swoich badań nad temperamentem, wiceprezes Polskiej Akademii Nauk, Doctor Honoris Causa Uniwersytetu Gdańskiego, a przy tym osoba o niezwykłej, a jednocześnie typowej dla Kaszub biografii, będzie gościem Uniwersytetu Gdańskiego. Na spotkanie z Panem Profesorem zapraszamy 5 listopada 2015 roku na Wydział Nauk Społecznych oraz do Tawerny Mestwin (Dom Kaszubski).

W programie:

1. Wykład prof. J. Strelaua pt. „Od badan podstawowych do zastosowań w praktyce psychologicznej: na przykładzie Regulacyjnej Teorii Temperamentu”.

Wydział Nauk Społecznych, Bałtycki Kampus UG w Gdańsku Oliwie, ul. Bażyńskiego 4, Audytorium S211,

5 listopada, godz. 14.30

2. Spotkanie biograficzne połączone z prezentacja książki-wywiadu z prof. J. Strelauem, Poza czasem (wyd. Smak Słowa). Spotkanie poprowadzi prof. Cezary Obracht-Prondzyński.

Tawerna Mestwin (Dom Kaszubski), Gdańsk, ul. Straganiarska 20-22,

5 listopada, godz. 17.30