fbpx Własność intelektualna na Wydziale Prawa i Administracji | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Własność intelektualna na Wydziale Prawa i Administracji

Baner Konferencji20 listopada 2015 r. Centrum Prawa Własności Intelektualnej Wydziału Prawa i Administracji organizuje Międzynarodową Konferencję Prawa Własności Intelektualnej i Prawa Nowych Technologii pod tytułem „Value of Information: Intellectual Property, Privacy And Big Data”.

W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele m.in. Organizacji Narodów Zjednoczonych, Komisji Europejskiej, Uniwersytetu Oksfordzkiego, Uniwersytetu w Cambridge, Uniwersytetu Londyńskiego, Uniwersytetu Sztokholmskiego, Uniwersytetu w Getyndze, IIT Chicago-Kent College of Law, Cardozo School of Law oraz Instytutu Maksa Plancka w Monachium.

Omówią oni aktualne zagadnienia prawne związane z rozwojem i wykorzystaniem nowych technologii, w szczególności w sferze ochrony własności intelektualnej, przetwarzania danych oraz związanej z nimi ochrony praw człowieka.

Konferencja będzie forum wymiany informacji między specjalistami oraz osobami zainteresowanymi problematyką prawa własności intelektualnej i innowacji nie tylko w wymiarze europejskim, ale również międzynarodowym.

Więcej informacji (w tym program) na www.ipconference2015.ug.edu.pl

poniedziałek, 9 listopada 2015 roku, 13:45