fbpx Perspektywy zawodowe absolwentów MTiHM | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Perspektywy zawodowe absolwentów MTiHM

Port w Grecji Fot. FreeimagesMorskie Koło Naukowe UG organizuje seminarium naukowe pt. „Studia i co dalej? Perspektywy rozwoju zawodowego absolwenta specjalności Międzynarodowy Transport i Handel Morski. Seminarium planowane jest 18 listopada o godzinie 11:30 na Wydziale Ekonomicznym UG w sali numer 8.

Studia wyższe są początkiem na drodze do rozwoju kariery zawodowej. Czy gwarantują one pewne miejsce w branży? Co należy uczynić, aby polepszyć swoje szanse na otrzymanie satysfakcjonującej i dobrze płatnej pracy?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stawianym we współczesnym rynku pracy, studenci specjalności Międzynarodowy Transport i Handel Morski, aktywnie współpracujący w ramach Morskiego Koła Naukowego Uniwersytetu Gdańskiego, organizują seminarium naukowe mające na celu przybliżenie aktualnej sytuacji na rynku usług TSL wraz z możliwymi perspektywami rozwoju zawodowego.

Podczas seminarium poruszone zostaną następujące kwestie:
- aktualna sytuacja na rynku usług TSL oraz perspektywy rozwoju,
- profil działalności prezentowanego przedsiębiorstwa,
- strategia rozwoju przedsiębiorstwa,
- perspektywy kariery, oferty staży, praktyk zawodowych dla studentów specjalności Międzynarodowy Transport i Handel Morski.

Fot. Freeimages

wtorek, 10 listopada 2015 roku, 11:33