fbpx Starcie na szczycie! | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Starcie na szczycie!

arka fot. Oskar BorzestowskiHit, szlagier, mecz rundy. Takimi określaniami opisywany jest dzisiejszy mecz Arki Gdynia i Wisły Płock. I nie można się temu dziwić. W ostatniej w tym roku kolejce zmierzą się bowiem dotąd dwa najlepsze zespoły I ligi. Początek spotkania o godz. 20.30.

Mobilizacja wśród fanów gdynian jest bardzo duża, być może padnie rekord frekwencji w tym sezonie. Arka ma walczyć o awans - to już niemal pewna deklaracja, a mecz z "Nafciarzami" ma w tym celu żółto-niebieskich umocnić. Z kolei płocczanie o awansie do ekstraklasy marzą już od dawna. W następnym roku ten sen o powtórnym udziale wśród najlepszych ekip w Polsce ma się ziścić. Spotkanie zapowiada się więc niezwykle emocjonująco ze względu przede wszystkim na ambicje obu klubów.

Arkowcy przystąpią do pojedynku bez ubytków kadrowych, zaś w kadrze Wisły zabraknie Mikołaja Lebedyńskiego - najlepszego strzelca zespołu. Jak wpłynie to na postawę podopiecznych Marcina Kaczmarka? O tym przekonamy się już w piątkowy wieczór. Czekamy na wielkie emocje!

27/11/2015 | 20:30 | ARKA GDYNIA - WISŁA PŁOCK

Arka Gdynia: Jałocha - Socha, Filaho, Marcjanik, Warcholak - Łukasiewicz, Nalepa - Da Silva, Siemaszko, Yussuff - Abbott.

Wisła Płock: Kiełpin - Stefańczyk, Szymiński, Sielewski, Stępiński - Rogalski, Wlazło - Piotrowski, Reca, Iliew - Lebedyński.

Więcej o tym spotkaniu posłuchasz w najbliższą środę 1. grudnia w audycji "Sportowy Dialog". Jeśli masz sugestię, pytanie czy uwagę to napisz do nas: sport@mors.ug.edu.pl. Koniecznie zajrzyj na naszego Facebook'a

Przemysław Gawin
Śledź Radio MORS na Twitterze