fbpx Pięć piłkarek z Trójmiasta jedzie na MŚ! | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Pięć piłkarek z Trójmiasta jedzie na MŚ!

Hala w Gdyni fot.: google free imagesReprezentacja Polski we wtorek wyjeżdża na Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet. Dobre wieści są takie, że aż pięć zawodniczek z Trójmiasta pojedzie na turniej: 4 z Vistalu i jedna z Łączpolu.

Monika Kobylińska, Aleksandra Zych, Patrycja Kulwińska i Aneta Łabuda z Vistalu Gdynia będą reprezentować nasze biało-czerwone barwy na duńskim mundialu. Natomiast z gdańskiego AZS-u Łączpol AWFiS Gdańsk pojedzie Monika Stachowska.

Nasza reprezentacja trafiła do grupy B ze Szwecją, Holandią, Angolą, Chinami i Kubą. Pierwszy mecz w sobotę 5 grudnia. O godzinie 18:30 Polska zainauguruje turniej meczem z Kubą. Trzymamy kciuki, bo pierwszy mecz na dużym turnieju jest zawsze najważniejszy.

Więcej o tych powołaniach posłuchasz w najbliższą środę 1. grudnia w audycji "Sportowy Dialog". Jeśli masz sugestię, pytanie czy uwagę to napisz do nas: sport@mors.ug.edu.pl. Koniecznie zajrzyj na naszego Facebook'a

Franciszek Sierszyński
Śledź autora na Twitterze!

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Michał Fila
Treść wprowadzona przez: Michał Fila