fbpx Międzykulturowe badanie użytkowników Internetu w Europie | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Międzykulturowe badanie użytkowników Internetu w Europie

Fragment strony www badania internetuWydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza do udziału w projekcie pt. „Międzykulturowe badanie użytkowników Internetu w Europie”. Celem badań jest lepsze zrozumienie dlaczego i jak ludzie korzystają z gier oraz Internetu. Badany jest też potencjalny związek między wybranymi cechami psychologicznymi i sposobami korzystania z sieci.

Aby wziąć udział w badaniu wystarczy wejść na naszą stronę i wypełnić krótki kwestionariusz: http://www.europeaninternetresearch.com/

Projekt uzyskał pozytywną opinię Komisji Etyki Uniwersytetu w Nottingham (NTU) i jest realizowany równolegle w następujących krajach: Francja, Grecja, Hiszpania, Niemcy, Polska, Turcja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Na pytania dotyczące badanie odpowiedź można uzyskać pod adresem: katarzyna.kaliszewska@amu.edu.pl lub groth@amu.edu.pl

dr Katarzyna Kaliszewska-Czeremska i dr Jarosław Groth
Instytut Psychologii UAM