fbpx Praktyki za granicą z AIESEC | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Praktyki za granicą z AIESEC

Baner Global TalentsJesteś studentem lub absolwentem? Marzysz o wyjeździe za granicę i zdobyciu doświadczenia zawodowego? Nic prostszego! Program Global Talents jest stworzony dla Ciebie!

Dzięki organizacji AIESEC będziesz miał możliwość zdobycia profesjonalnego doświadczenia, pracując w wielokulturowym środowisku. Możesz realizować praktykę w ramach 4 obszarów: IT, Marketing, Edukacja oraz Entrepreneurship. Zarówno znana korporacja, lokalna firma jak i  start-up może być Twoim miejscem pracy. Doświadczenie, nauka języka oraz niezapomniane wspomnienia gwarantowane! Wystarczy, że zaaplikujesz na stronie http://aiesec.pl/dla-studentow/wyjedz-na-praktyke-lub-wolontariat/global-talents/ a my odezwiemy się do Ciebie. Nie czekaj, aplikuj już teraz!

czwartek, 10 grudnia 2015 roku, 12:54