fbpx Konkurs na redaktora naczelnego OUTRO! | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Konkurs na redaktora naczelnego OUTRO!

outro fot.: outro.plChcesz pokierować magazynem internetowym dla młodzieży? Marzy Ci się kariera w dziennikarskie i masz trochę zaparcia? Zgłoś się już dziś! Zgłoszenie można wysłać do 22.12.2015 roku, a szczegóły zawarte w grafice!

Co sądzą byli naczelni o swojej pracy?

Marek Suska:
Jesteś naczelnym – jesteś szefem. Ty decydujesz, Ty masz ostatni głos. To duże wyzwanie, wyzwanie dla ambitnych, wyzwanie dające szansę realizacji własnej wizji i tworzenia czegoś, co będziesz wspominać do końca życia. Nie zawsze jest różowo; naczelny to główny specjalista do spraw rozwiązywania kryzysów. Ale każdy taki rozwiązany kryzys to satysfakcja, a dobry numer – jeszcze większa.

Paulia Zguda:
Prowadzenie redakcji to jazda bez trzymanki - i to uzależnia! To najlepsza szkoła redagowania, umiejętności interpersonalnych i samodyscypliny oraz dokonywania tego, co wcześniej wydawało się być niemożliwe. Ile razy myślałam, że "nie, to się nie uda", tyle razy miałam okazję się przekonać o tym, że jak się bardzo, bardzo chce, to nie ma wymówek. Chcesz sprawdzić?

Anna Lewicka:
Kiedy w liceum zgłosiłam swoją szkolną gazetkę na konkurs "Forum Pismaków", zajęła przedostatnie miejsce. Potem przyszłam do Outro. Szybko zrozumiałam, jak wygląda prowadzenie pisma na dobrym poziomie – na tyle szybko, że w ciągu pół roku awansowałam z pozycji szeregowego dziennikarza na stanowisko zastępcy, a potem redaktor naczelnej. Dzięki dwóm latom spędzonym w Outro zyskałam zarówno dziennikarskie, jak i "menadżerskie" doświadczenie, a także wspaniałych znajomych we wszystkich zakątkach Polski.
Ja już przeżyłam swój "American Dream" – teraz czas na Ciebie.

outro fot.: outro.pl
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Michał Fila