fbpx Wymyśl aplikację i wygraj pieniądze | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Wymyśl aplikację i wygraj pieniądze

Baner konkursu EESTEC AndroidCzy jesteś entuzjastą mobilnych aplikacji? Czy kiedykolwiek miałeś pomysł na aplikację? Jeśli tak, a ponadto jesteś kreatywnym studentem i nie ukończyłeś 30 roku życia, to Konkurs EESTEC Android jest właśnie dla ciebie.

Konkurs EESTEC Android to okazja, żeby pokazać swoją innowacyjność, wyrazić kreatywność i wdrożyć w życie umiejętności w zakresie programowania i projektowania. Zadanie polega na opracowaniu aplikacji dla Androida, która ma szansę zdobyć popularność wśród milionów osób z całego świata. Wszystko, co musisz zrobić, to stworzyć swoją drużynę, wspólnie opracować pomysł na aplikację i wysłać go do 29 stycznia.

Krok 1: Zbierz maksymalnie trzyosobowy zespół
Krok 2: Zróbcie burzę mózgów
Krok 3: Stwórzcie pomysł na aplikację i wyślijcie go do 29 stycznia
Krok 4: WYGRYWAJCIE $$

Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdziecie tu: http://competition.eestec.net/
Świat potrzebuje twoich innowacyjnych pomysłów, kreatywności i niezwykłej aplikacji. Sława i nagrody specjalne czekają na Ciebie.

środa, 13 stycznia 2016 roku, 11:14