fbpx Pracuj i podróżuj po USA | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Pracuj i podróżuj po USA

Zdjęcie reklamujące Work & Travel 2016Departament Stanu USA, Ambasada Amerykańska w Warszawie, Camp Counselors USA-Poland zapraszają 19 oraz 26 stycznia na dwa ostatnie spotkanie informacyjne dla studentów trójmiejskich uczelni omawiające programy wymiany studenckiej ze Stanami Zjednoczonymi. Zaplanowano je na godzinę 18:00 w sali Luwr - Politechniki Gdańskiej, gmach Wydziału Chemicznego.

„Spędź wakacje w Stanach Zjednoczonych. Zdobądź doświadczenie w amerykańskiej organizacji i zagraniczne kontakty zawodowe. Naucz się codziennej komunikacji w języku angielskim. Współpracuj ze studentami z 62 krajów. Zobacz miejsca znane z filmów. Zarób prawdziwe pieniądze, awansuj i naucz się być liderem.” - tak Departament Stanu USA, Ambasada Amerykańska w Warszawie, Camp Counselors USA-Poland zapraszają na spotkanie.

Zostaną na nim omówione:

- korzyści dla studentów jakie daje pobyt w USA

- rodzaje wsparcia i ułatwień dla studentów

- formalności i pomoc w ich zminimalizowaniu

- procedura aplikacyjna do amerykańskich pracodawców

- relacje tegorocznych uczestników

Na spotkania nie obowiązują zapisy, wstęp jest wolny.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/518846718296135/

poniedziałek, 18 stycznia 2016 roku, 13:00