fbpx Karierosfera 2016 | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Karierosfera 2016

Plakat KarierosferyKarierosfera to ogólnopolski konkurs realizowany od 15 lat przez Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR działające przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Jego głównym celem jest promowanie najlepszych studentów oraz integracja środowiska akademickiego i biznesowego.

Konkurs podzielony jest na dziedziny, którym patronują współpracujące z organizatorami firmy. Jego trzy-etapowa formuła pozwala skutecznie wyróżnić najlepszych uczestników, którzy wkrótce będą tworzyć elitę swojej branży.

Etap 1: Test internetowy - 5 pytań sprawdzających ogólną wiedzę biznesową i 5 dotyczących konkretnej dziedziny. Do następnego etapu przejdą osoby, które przekroczą określony przez Organizatora próg punktowy.

Etap 2: Test pisemny odbywający się równocześnie na kilkunastu uczelniach w całej Polsce. Obejmie 50 pytań wielokrotnego wyboru, a na podstawie jego wyników wyłonionych zostanie 10 najlepszych uczestników z każdej dziedziny.

Etap 3: Case study przeprowadzony przez przedstawicieli firm pełniących funkcje Patronów Dziedzin. Trzeci etap odbędzie się na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu i zakończy się uroczystą Galą Finałową, na której wyłonieni i nagrodzeni zostaną zwycięzcy.

W Trójmieście standy będą organizowane w następujących dniach:

22.02- Wydział Ekonomiczny i Wydział Zarządzania UG
23.02- Wydział Ekonomiczny i Wydział Zarządzania UG