fbpx Radio MORS zaprasza na amerykańskie spotkanie | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Radio MORS zaprasza na amerykańskie spotkanie

Baner spotkania z konsulemRadio MORS zaprasza na spotkanie z attaché ambasady USA w Polsce Kyle A. Fishmanem - 15.03.2016 o godzinie 13:30 w auli S207 Wydziału Nauk Społecznych - UG.

Spotkanie będzie dotyczyło programu Summer Work and Travel oraz innych programów wymiany dostępnych dla studentów na terenie USA. Wyjaśnimy zasady oraz proces wizowy oraz będzie możliwość zadania pytań dotyczących nauki w USA oraz procesu wizowego.

Kyle Fishman jest attaché w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Warszawie. Pan Fishman jest absolwentem Harvard University, gdzie ukończył dwa kierunki: nauki polityczne oraz stosunki międzynarodowe. Mieszkał i pracował w Kostaryce i Nikaragui. W Polsce jest od 9 miesięcy i bardzo lubi podróżować po naszym kraju.

czwartek, 10 marca 2016 roku, 14:30