fbpx Wspinaczka i dziecięce marzenia | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Wspinaczka i dziecięce marzenia

Plakat konkursu Wspinacz20 marca w godzinach 14:00 – 17:00 w centrum boulderingowym BlokFit w Gdańsku odbędzie się wydarzenie „wSpinacz” organizowane przez Fundację Spinacz za Marzenie. Uczestników czekają takie atrakcje jak: wymiana przedmiotów na żywo, szkolenie ze wspinaczki oraz dodatkowe losowanie gadżetów od firmy Blokfit. Dodatkowo będzie można zapoznać się z inicjatywą Fundacji.

Fundacja Spinacz za Marzenie to organizacja prowadzona przez młodych, energicznych studentów, którzy z pasją i zaangażowaniem realizują spinaczowe cele Fundacji. Warto przyjść i pomóc, bo chodzi tu w końcu o spełnianie dziecięcych marzeń.

Fundacja stawia kolejne kroki i organizuje wydarzenie w największym w całej Polsce centrum boulderingu BlokFit. Spotkanie to będzie zwieńczeniem konkursu facebook’owego “wSpinacz”, w którym można wygrać nagrody sponsorowane przez trzy gdańskie firmy: BlokFit, NoEscape oraz Magnum Arena. Na fanpage'u Spinacz za Marzenie określone są warunki uczestnictwa.

Poza odbiorem nagród głównych z konkursu, będzie można posłuchać o Fundacji Spinacz za Marzenie. Dla spragnionych wspinaczkowych doznań zorganizowane będzie szkolenie ze wspinaczki. Będzie też możliwość zaangażowania się w wymiany przedmiotami (warto wziąć z domu niepotrzebne rzeczy, by na miejscu wymienić się za coś interesującego lub podarować coś Fundacji).

Szczególnie mile widziany będzie sprzęt wspinaczkowy, który zgra się tematycznie z imprezą. Warto pamiętać, że każda wymiana przyczynia się do wsparcia dzieci oraz młodzieży w realizacji ich marzeń i rozwoju talentów. Więcej o systemie wymian i działaniu Spinacza na stronie www.spinaczzamarzenie.pl.

Dla tych, którzy nie wylosowali nagrody w konkursie “wSpinacz” odbędzie się dodatkowe losowanie sponsorowane przez BlokFit.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do aktywnego spędzenia niedzielnego popołudnia.

Plakat konkursu Wspinacz
środa, 16 marca 2016 roku, 9:15