fbpx Studencki Nobel 2016 | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Studencki Nobel 2016

Baner Studenckiego NoblaJesteś aktywny, kreatywny, nieprzeciętnie inteligentny? Wyróżniasz się pośród tysięcy szarych studentów?  Jesteś autorem publikacji naukowych i referatów? Zgłoś się już dziś i zawalcz o tytuł najlepszego studenta w Polsce w konkursie Studencki Nobel!

Ten prestiżowy konkurs patronowany przez m.in. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministra Rodziny, Nauki i Polityki Społecznej, Rzecznika Praw Obywatelskich odbywa się po raz ósmy i jak co roku obejmie swoim zasięgiem wszystkie województwa w Polsce. Spośród wszystkich kandydatów zostanie wybrany najlepszy student w kraju – zwycięzca Studenckiego Nobla 2016. Ponadto równolegle odbywać się będzie konkurs na najlepszego studenta w sześciu kategoriach branżowych, gdzie będą wybierani najlepsi żacy w swoich dziedzinach.

Wypełnij formularz konkursowy w terminie od 1 do 31 marca i walcz o zwycięstwo w Studenckim Noblu. Niemożliwe jest osiągalne!

środa, 16 marca 2016 roku, 10:21