fbpx Studia z przyszłością na WMFiI | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Studia z przyszłością na WMFiI

Logo Studiów z PrzyszłościąStudia podyplomowe Ryzyko w finansach i ubezpieczeniach - z programowaniem i analizą danych, których pierwsza edycja ruszyła w październiku tego roku na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego, uzyskały certyfikat Studia z przyszłością.

Certyfikat przyznawany jest przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. Wyróżniane są najbardziej innowacyjne i nowoczesne kierunki studiów, prowadzone według oryginalnych i wartościowych programów kształcenia, dobrze odpowiadające na potrzeby rynku pracy. Zgodnie z regulaminem Konkursu i Programu Akredytacyjnego, aplikacje oceniało niezależnie od siebie dwóch ekspertów -- reprezentujących środowisko akademickie i środowisko gospodarcze -- oraz ekspert działający w imieniu organów statutowych FRE i SW.

Uzyskany Certyfikat potwierdza przyszłościowy charakter studiów, których program powstał przy współudziale trójmiejskich pracodawców.

Zapraszam do odwiedzenia strony  studiów:  rfu.mat.ug.edu.pl

Dr Joanna Czarnowska, kierownik studiów

środa, 30 marca 2016 roku, 11:20