fbpx Coworking i studenckie życie | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Coworking i studenckie życie

Baner projektu O4StudentsJeśli należysz do ciekawego koła naukowego na swojej uczelni wyższej – znaleźliśmy idealne miejsce, abyś mógł poszerzyć swoje horyzonty. Projekt O4Students pomoże otworzyć się Tobie i Twoimi znajomym na nowe perspektywy.

Założeniem O4S są cykliczne spotkania, których gospodarzami będą aktywne koła studenckie ze wszystkich trójmiejskich uczelni wyższych. Głównym celem projektu jest umożliwienie i ułatwienie korzystania z nowoczesnej przestrzeni coworkingowej. To zaś w przyszłości może zaowocować intratną współpracą z firmami z Olivia Business Centre – jest to więc również próba ułatwienia studentom nawiązania kontaktu z potencjonalnymi pracodawcami.

Fundamentem powodzenia O4S jest zaangażowanie kół naukowych, jednak to zaangażowanie niesie ze sobą wiele korzyści – sprawdźcie sami 20 kwietnia 2016 roku o 17.00 w budynku Olivia Four Olivia Business Centre. Gościem specjalnym będzie Chef Innovation Officer O4 Tomasz Woźniak, który opowie o fuzji coworkingu i studenckiego życia.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do 15 kwietnia – 692 554 535 lub https://www.facebook.com/o4students/

Make your education wonderful!

poniedziałek, 11 kwietnia 2016 roku, 12:20