fbpx Współpraca lekarza i farmaceuty | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Współpraca lekarza i farmaceuty

Baner konferencji Współpraca lekarza i farmaceuty23 kwietnia 2016r. o godzinie 10:00 w Auditorium Primum im. prof. Olgierda Narkiewicza Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego odbędzie się konferencja pt. „Współpraca Lekarza i Farmaceuty”. Wydarzenie organizowane jest przez studentów zrzeszonych w Młodej Farmacji Gdańsk (Sekcja Studencka Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego Młoda Farmacja) oraz IFMSA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny) Oddział w Gdańsku. Konferencja przewidziana jest na około 200 osób z całej Polski, a chęć udziału może zgłosić każdy zainteresowany.

Często pojawiający się brak porozumienia pomiędzy lekarzem i farmaceutą skłonił studentów do przeprowadzenia pierwszej tego typu konferencji w Gdańsku. Wydarzenie ma na celu zjednoczenie środowisk lekarskiego i farmaceutycznego oraz zapoczątkowanie współpracy już w czasie studiów. Czterech wybitnych prelegentów z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zwróci uwagę na wiele istotnych kwestii, m.in. sposób poprawy jakości leczenia i świadczonej opieki farmaceutycznej, dzięki wspólnemu dbaniu o dobro pacjenta.

Rejestracja potrwa do 15 kwietnia. Więcej informacji dostępnych jest na fanpage’u Młodej Farmacji Gdańsk, bądź IFMSA Gdańsk na Facebook’u. Możliwy jest również kontakt mailowy z Przewodniczącą MF Natalią Susłowską: przewodniczący.gdansk@mf.edu.pl.

poniedziałek, 11 kwietnia 2016 roku, 13:36